top of page

לוחות "פוליגל" במבנה PCSS 2L ו- PCSS 3L משמשים לחיפוי וקירוי חניות, סככות, גגונים ופרגולות. פשטותם וגמישותם מאפשרים לשלבם במבנים בעלי קירוי שטוח, קמור, קעור ומפותל.
מבנה הלוחות והעובי שלהם תורמים ליכולתם לבודד טרמית, לשאת עומסי רוח ושלג, ולעמוד בנגיפת ברד וחפצים אחרים. 

פוליגל.jpg

אורך: עד 6 מטרים

רוחב: 2.1 מטרים

עובי

4, 6, 8, 10, 16

תכונות ויתרונות:
•    קל משקל
•    חוזק נגיפה גבוה ביותר (פי 200 מזכוכית)
•    עמידות בפני קרינת UV – אחריות ל- 10 שנים (בכפוף לתעודת אחריות)
•    שקיפות גבוהה

שימושים עיקריים: 

כיסוי גגות ופרגולות, בריכות שחייה, חניות, גגונים, חממות ועוד.
גוונים: שקוף, לבן, צבעוני (מגוון צבעים), פולישייד.

ניתן להזמין לוחות שלמים או בחיתוך לפי מידה מבוקשת

לוחות פוליגל

מהו הפוליגל?

חומר פוליגל הוא ממשפחת החומרים פולימרים, המשלבים חומרים טבעיים או סינטטיים (לרוב סינטטיים), בעלי שרשראות מולקולות ענק. החומר גמיש מאוד לחתוך ושימוש, ולכן ניתן לעצב ממנו מגוון רחב של מוצרים עליהם נפרט בהמשך, הן מבחינת עובי, גודל, צבע, שקיפות, קשיחות רצויה ועוד. הגמישות של החומר מסבירה את הפופולריות שלו בשוק, במיוחד בתעשיות מגוונות לצורך מתקני תצוגה קלים, שילוט, אריזות ועוד. מבחינת יתרונות, לוחות פוליגל מאריכי חיים, עמידים, אמצעי מעולה להדפסה, גמישים ובעלי יתרונות נוספים.

 

לוחות פוליגל משמשים למגוון רחב של תעשיות, וזאת הודות לחומר הקל והעמידות שלי מפני חומרים כימיים שונים. הם כמובן עמידים למים, בעלי משקל קל,  קלים לחיתוך וסימון, והכי חשוב שהם ברי מחזור וכך שומרים על איכות הסביבה.

את המילה פוליגל רבים מכירים מציוד לבית הספר, אך עושים בחומר שימושים רבים למגוון רחב של מוצרים ותעשיות. החומר פוליגל נקרא על שם המפעל שבו הוא יוצר לראשונה בישראל על בסיס פטנט יפני ששוכלל באיטליה, כאשר שם מפעל הפלסטיק הוא 'פוליגל' הקיים עוד משנת 1975 והוא בבעלותם של קיבוץ רמת השופט ומגידו. השם האמיתי של לוחות אלו הם לוחות פוליפרופילן שזהו החומר ממנו הם עשויים, אך רבים קוראים להם עד היום "פוליגל" על שם המפעל המיתולוגי.

מהם השימושים הנפוצים בלוחות פוליגל?

שילוט – כפי שאמרנו, חומר פוליגל גמיש מאוד לעיצוב, ולכן ניתן לייצר ממנו שילוט חוץ ופנים ואפילו שילוט מואר. אפשר גם לבצע חיתוך של אותיות, דמויות ומגוון עיצובים נוספים.

מחיצות פוליגל – ניתן למצוא אותם בעיקר כלוחות פוליגל שקוף המשמש למחיצות או למגוון רחב של שימושים נוספים. לוח פוליגל שקוף מאפשר לראות דרכו את הצד השני אך לא כמו הפרספקס, ומאידך לייצר מחיצה אטומה לגמרי.

מתקני תצוגה – פוליגל פופולרי מאוד לשימוש במתקני תצוגה, לדוגמה המתקנים שאנו רואים ברשתות הפארם, בסופרים וחנויות שונות. מלבד זאת, ניתן לייצר ממנו מתקנים לתערוכות, מדפים ומגוון מתקנים נוספים על פי העיצוב הרצוי.

קופסאות פוליגל – הפוליגל מצוין לייצור קופסאות, כיוון שניתן לחתוך אותו בקלות ואף לבצע סימוני חיתוך לצורך קיפול. בנוסף, הוא משמש גם כעזר לימודי כמו תיקיות, קלסרים וגם עזר למוצרי פרסום וקד"מ. 

אריזות פוליגל – בדומה לקופסאות, ניתן לייצר מפוליגל גם אריזות מעוצבות או רגילות למוצרים ייחודיים הדורשים אריזה  קשיחה רב פעמית או חד פעמית. לדוגמה, משתמשים באריזות פוליגל לאחסון חומרים שבירים בשל החוזק שלהם, אחסון מזון, רכיבים אלקטרוניים, תרופות, אקססוריז, מוצרי קוסמטיקה ועוד.

קירוי- השימוש העיקרי והנפוץ ביותר מכל השימושים שהוזכרו עד כה הוא קירוי גגונים, פרגולות, מחסנים וחניונים, הפוליגל הוא חומר הקירוי הנפוץ ביותר, הוא עשוי באופן תלת שכבתי ובכך ניתן ליצור לוחות עבים ומאסיביים המשמשים כגג חזק ועמיד. הצורה של הפוליגל בחתך צד מזכירה את מבנה הדופן של הקרטון שאותו כולנו מכירים

להזמין לוחות פוליגל בכל מידה רצויה

יוגל מציעה ללקוחות מגוון רחב של מוצרים העשויים מפוליגל ופרספקס המתאימים למגוון רחב של שימושים. באפשרותכם לרכוש לוחות פוליגל לפי מידות סטנדרטיות כאן באתר, או להזמין לוחות לפי מידה.

להזמנת לוחות פוליגל שקוף או צבעוני לחצו כאן >

bottom of page